STRONY INTERNETOWE

strony internetowe czechowice

Internet towarzyszy nam na co dzień przenikając każdy niemal aspekt naszego życia. W tej sytuacji niemal niemożliwe staje się prowadzenie biznesu bez posiadania firmowej strony internetowej – jej brak negatywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa. Ten i wiele innych powodów sprawiają, że tworzenie stron www stało się jedną z najbardziej poszukiwanych usług na rynku. Strona internetowa pełni dziś nie tylko funkcją informacyjną – to potężne narzędzie marketingowe zapewniający łatwy kontakt z przyszłymi i obecnymi klientami oraz kontrahentami. Aby jednak tak się stało strona internetowa powinna być wykonana w profesjonalny sposób i spełniać aktualne wymogi obowiązujące w branży IT.

Dlaczego warto zlecić wykonanie strony internetowej Nam?  

Doświadczenie

Nasi pracownicy to specjaliści od lat działający w branży IT, mający na swoim koncie setki wykonanych stron www. Posiadana przez nas wiedza pozwala nam podjąć się i zrealizować z sukcesem nawet najbardziej wymagające i odważne projekty.  

Znajomość trendów

W Lemit chętnie korzystamy z najnowszych rozwiązań tworzenia stron www, śmiało sięgając po technologie takie jak HTML5 czy CSS3. Podążanie za aktualnymi trendami gwarantuje, że Twoja strona internetowa będzie wyglądała nowocześnie i będzie budowała pozytywny wizerunek firmy.  

Bezpieczeństwo

Nasze strony tworzymy w oparciu o autorski system CMS. Dzięki temu Twoja strona jest w znacznie mniejszym stopniu narażona na włamania i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa Twoich danych.  

Strony internetowe z CMS

Lemit tworzy strony w oparciu o autorski system CMS (system zarządzania treścią). Dzięki temu możesz samodzielnie zarządzać swoją stroną, dodawać aktualności, edytować treść stron – a wszystko to nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej!