POZYCJONOWANIE

pozycjonowanie stron czechowice

Pozycjonowanie stron www jest jedną z najskuteczniejszych metod pozyskiwania nowych klientów w internecie. Dziś, gdy na każdym kroku jesteśmy atakowani różnymi reklamami często nie zwracamy na nie uwagi. Dzięki usłudze pozycjonowania strona internetowa Twojej firmy znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania google, co zapewni napływ wartościowych klientów.

W LemIT pozycjonowaniem zajmują się rozpoznawani w branży specjaliści, dysponujący bogatym doświadczeniem zebranym podczas windowania na topy wyników google setek stron. Nieustannie wzbogacamy swoją wiedzę o nowe rozwiązania, które pozwalają nam prześcignąć konkurencję i zdobywać najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania google.

Pozycjonowanie to złożony proces, na który składa się wiele działań, dlatego też powinien być prowadzony przez osoby wyspecjalizowane w takich działaniach – w przeciwnym razie narażamy się na kary ze strony google, łącznie z usunięciem witryny z wyników wyszukiwania.

W LemIt pozycjonowanie przebiega następującymi etapami:

  • Audyt SEO – wykonamy dla Ciebie audyt Twojej strony
  • Optymalizacja strony www – wprowadzimy poprawki pod kątem pozycjonowania
  • Link building – zdobędziemy wartościowe linki do Twoje strony www

Pracujemy na jasnych zasadach – zlecając pozycjonowanie strony w LemIT otrzymasz dostęp do panelu, w którym będziesz mógł codziennie sprawdzać pozycję swojej strony na pozycjonowane frazy.

Dobór fraz do pozycjonowania ustalany jest wspólnie z klientem w oparciu o statystyki wyszukiwań, a także priorytety działalności Twojej firmy – nie tworzymy „sztuki dla sztuki”, naszym celem jest zdobycie wartościowych klientów dla Twojej strony, co przełoży się na wysoką konwersję.