O NAS

kompleksowe usługi it

Lemit – kompleksowe usługi IT dla firm 

Lemit to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo świadczące kompleksowe usługi IT dla firm. Naszą misją jest dostarczanie klientom najwyższej jakości usług internetowych oraz dbanie o ich pozytywny i profesjonalny wizerunek w sieci.

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, starając się dobrać rozwiązanie w 100% odpowiadające jego potrzebom.

Dlaczego Lemit? 

Atutem firmy Lemit jest kreatywna, doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra, która gwarantuje najwyższy profesjonalizm działań. U nas nie ma miejsca na półśrodki – w każdy projekt wkładamy maksimum zaangażowania i pasji. Wyjątkowe połączenie technicznej wiedzy, otwarcia na nowe technologie oraz nieustanne poszukiwanie unikalnych rozwiązań sprawa, że nasze projekty pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji. Najlepszym wyznacznikiem jakości naszych usług jest fakt, iż zaufały nam już dziesiątki firm – zarówno z Polski, jak i zagranicy.  

Zakres działań 

Oferta naszych działań obejmuje projektowanie i wykonywanie serwisów www, sklepów internetowych i portali a także ich skuteczną reklamę w internecie poprzez pozycjonowanie oraz marketing w social media. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług Lemit stworzył autorskie rozwiązania obejmujące:

Produkty Lemit charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz niezawodności, co jest zazwyczaj najsłabszym punktem ogólnodostępnych rozwiązań. Autorski charakter pozwala również na perfekcyjne dopasowanie naszych produktów do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Nie ryzykuj utraty wizerunku swojej firmy – powierz stworzenie swojej strony internetowej profesjonalistom! 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług firmy Lemit!