LINKI SPONSOROWANE

google ads czechowice

Linki Sponsorowane (znane też jako Google Ads) to obok pozycjonowania najskuteczniejsza forma reklamy w sieci. Boksy reklamowe wyświetlane są w żółtych boksach tuż nad wynikami wyszukiwania i/lub też z ich prawej strony, dzięki czemu są one doskonale wyeksponowane i przyciągają uwagę internauty. Co ważne, wyświetlane linki są dopasowane do wyszukiwanego hasła, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo przyciągnięcia na stronę klienta zainteresowanego Twoimi usługami.

Linki sponsorowane Google Ads stanowią doskonałe uzupełnienie, a w niektórych przypadkach alternatywę dla usług pozycjonowania. Firma LemIT jako jedno z niewielu przedsiębiorstw na Podbeskidziu posiada Google dla agencji, potwierdzający kompetencje naszych usług.

Prowadzeniem Twojej kampanii zajmie się specjalista legitymujący się certyfikatem Google Ads oraz bogatym doświadczeniem, co gwarantuje efektywne prowadzenie Twojej kampanii.  

Dlaczego warto wybrać linki sponsorowane?

  • Ekspresowe działanie – linki sponsorowane pojawiają się w sieci natychmiast po rozpoczęciu kampanii,
  • Płatność na efekt – w systemie Google Ads płacisz wyłącznie za kliknięcie (PPC pay-per-click), a nie za samo wyświetlenie reklamy,
  • Ochrona klienta – system Ads uniemożliwia „wyklikanie” reklam przez konkurencje,
  • Szczegółowe dopasowanie – klient może precyzyjnie określić warunki na jakich wyświetlana jest reklama.

W ramach kampanii linków sponsorowanych Google Ads specjaliści firmy LemIT pomogą Ci w doborze najkorzystniejszych dla Ciebie fraz, przygotują skuteczne teksty reklamowe, a także zajmą się monitoringiem i zarządzaniem kampanią. Efekty działań kampanii zostaną Ci przedstawione w przesyłanych regularnie raportach.