HOSTING

hosting czechowice

Wydajny i bezpieczny hosting jest niezwykle istotnym elementem decydującym o sukcesie firmowej strony www. Jeśli strony internetowe wczytują się powoli lub też działają niestabilnie możemy być pewni, że zniechęcona tym część klientów odejdzie do konkurencji. Aby tego uniknąć należy wybierać usługi hostingowe rzetelnych firm.

Hosting w LemIT

LemIT nawiązało współpracę z jednym z najnowocześniejszych Data Center w kraju, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższej jakości hosting w atrakcyjnej cenie. Decydując się na zakup konta hostingowego w LemitIT będziesz mógł umieszczać na serwerze strony www, bazy danych oraz pocztę elektroniczną. Co ważne, LemIT udostępnia swoim klientom dostęp do panelu administracyjnego, dzięki któremu z łatwością będziesz mógł zarządzać swoim kontem.  Hosting na miarę Twoich potrzeb.

Naszym klientom oferujemy konta hostingowe o różnych paramentach, dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Bogata oferta pakietów sprawia, że w większości przypadków klient z łatwością odnajdzie rozwiązanie skrojone na miarę jego potrzeb.  Jeśli jednak poszukujesz niestandardowych rozwiązań, możemy zaproponować Ci konto dedykowane o parametrach dostosowanych do Twoich potrzeb.  

Co wyróżnia nasz hosting?

Bezpieczeństwo

Serwery, na których umieszczona zostanie Twoja strona posiadają nowoczesne zabezpieczenia, które chronią je nie tylko przed atakami wirusów komputerowych i hakerów, ale również przed niebezpieczeństwami fizycznymi, takimi jak np. wybuch pożaru.


Wydajność

Wydajność naszym priorytetem. Aby zagwarantować najwyższą jakość usług hostingowych wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne serwery charakteryzujące się doskonałymi parametrami. Dzięki temu możesz zapomnieć o długim ładowaniu lub przestoju w działaniu stron.


Profesjonalizm

Nasi administratorzy posiadają bogate, wieloletnie doświadczenie pozwalające na realizację naszych usług na najwyższym poziomie. Chętnie służymy radą w przypadku problemów czy też wątpliwości naszych klientów.