COPYWRITING

copywriting slask

Siła zawarta w słowie jest ogromna – dlaczego więc nie wykorzystać jej w walce o zdobycie klienta dla Twojej firmy? W branży SEM i SEO niezwykłą popularnością cieszy się stwierdzenie „content is a king”, które trafnie obrazuje potęgę drzemiącą we właściwie przygotowanej treści. Copywriting to również istotny element procesu pozycjonowania, gdyż optymalizacja serwisu powinna obejmować także przygotowanie tematycznych treści pod kątem pozycjonowanych fraz..

Copywriting w LemIT

Firma LemIT oferuje profesjonalne usługi copywritingu, w ramach których przygotowana zostanie wartościowa i unikalna treść na Twoją stronę. Nasz copywriter to osoba dysponująca „lekkim piórem” i doskonale orientująca się w zagadnieniach marketingu internetowego, dzięki czemu przygotowywane treści są atrakcyjne zarówno dla internautów, jak i robotów wyszukiwarek internetowych.

Nasz copywriting obejmuje:

  • tworzenie opisów meta tagu „description”,
  • przygotowywanie treści na Twoją stronę firmową,
  • pisanie tekstów na strony zapleczowe,
  • teksty reklamowe Google Ads,
  • optymalizację Twoich treści pod kątem pozycjonowania,
  • oraz inne działania z zakresu szerokiego pojętego copywritingu.

W ramach usług copywritingu dbamy o stylistykę oraz merytoryczność tekstów – doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu jak istotną rolę w budowaniu wizerunku firmy odgrywa strona www. W tym celu każdorazowo konsultujemy treść wpisu z Tobą, a tekst zostaje zamieszczony w sieci dopiero po Twojej akceptacji.