AUDYT SEO

audyt seo slask

Nawet pozycjonowanie nie przyniesie oczekiwanych efektów jeśli strona nie zostanie odpowiednio zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Dlatego też tak istotne jest przygotowanie kompleksowego audytu, w którym przedstawione zostaną znajdujące się na stronie błędy.

Podstawowy audyt SEO

Decydując się na pozycjonowanie strony w firmie LemIT otrzymasz podstawowy audyt SEO swojej strony całkowicie za darmo. W audycie przedstawione zostaną najpoważniejsze błędy w budowie strony, które utrudniają, a w skrajnych przypadkach niemal uniemożliwiają skuteczne pozycjonowanie strony. Podstawowy audyt SEO ma charakter informacyjny.


Rozszerzony Audyt SEO

Rozszerzony audyt SEO to propozycja dla wszystkich osób, które pragną poznać i wyeliminować błędy utrudniające pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Podczas audytu Twojej strony lub sklepu sprawdzone zostaną wszystkie błędy wpływające negatywnie na pozycję strony w rankingu wyszukiwarki.  

W ramach audytu sprawdzona zostanie:

  • struktura strony internetowej,
  • treść,
  • konkurencyjność fraz,
  • oraz wiele innych czynników istotnych dla wyszukiwarek.

Po zakończeniu audytu otrzymasz raport, w którym szczegółowo zostaną opisane błędy na stronie wraz ze sposobem ich wyeliminowania. Dzięki nim zyskasz uznanie w oczach wyszukiwarki, a Twoja strona zdobędzie czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania. Audyt SEO to również doskonałe narzędzie weryfikujące firmę SEO z usług których aktualnie korzystasz – dzięki niemu dowiesz się, czy aby na pewno pozycjonowanie jest prowadzone w sposób profesjonalny.